KURUMSAL

MAK PASLANMAZ METAL A.Ş., sektörde tespit ettiği eksikliklerin farkındalığı ile kurulmuş, 20 yıllık tecrübesiyle yoluna devam eden bir marka olarak doğmuştur.
Firmamız, yüzünü her zaman dışarıya çeviren, müşteri memnuniyetine odaklı, daha iyi olmak adına sürekli araştıran ve sorgulayan, çözüm üreten, disiplinli ve programlı çalışan, işini severek ve samimiyetle yapan takım arkadaşlarıyla yoluna devam edecektir.

Kalite ve çevre; politikamızın temelini oluşturur.

Kalite

MAK PASLANMAZ METAL A.Ş. ,ulusal ve uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini ve tüm yasal zorunlulukları tam olarak yerine getirir. Ürünlerimizin kalitesiyle insan sağlığına her zaman güvenle hizmet sunar.

İnsan sağlığı ve kalite bizim için vazgeçilmezdir...

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi , yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, paslanmaz sektöründe örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Kalite politikamız ile ilgili ilkelerimiz:

  • Kalite anlayışımızı bilimsellik temeline dayandırarak, yeterli kaynakların tahsisi ile müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmak,
  • Çalışanlarımızın öz gelişimlerini sağlamak, takım ruhunu geliştirmek, motivasyonu arttırmak ve firma kültürünü benimsetmek için eğitim faaliyetlerini sistematik olarak sürdürmek,
  • Tedarikçi ve müşterilere beklentilerinin üzerinde, tam zamanında ve hatasız hizmet verebilmek,
  • Ürün çeşitlendirme faaliyetleriyle şirketin pazarlama ve satış gücüne katkıda bulunmak,
  • Müşterilere ait bilgilerde gizlilik esasına riayet etmektir.

Kalite Politikamız

Faaliyet alanımızla ilgili tüm yasal kurallara ve standartlara uyarak müşteri isteklerini sağlamaktır

Satış Politikamız

Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde hedeflerine ulaşmaktır.

Paslanmaz çelik %100 geri dönüştürülebilirdir.

Kullanılan paslanmaz çeliğin %60 ‘ı ömrünü tamamlamış ürünlerden alınan paslanmaz çelikler ve üretim proseslerinin hurdaları gibi geri dönüştürülen malzemelerin tekrar değerlendirilmesiyle üretilmektedir.

Vizyon


Müşterilerin ihtiyaçlarına ve memnuniyetine odaklanarak etkin, rekabetçi çözümler üreten, güvenilir, istikrarlı fiyat ve hizmet sunan, sektörde ilk akla gelen firma olmaktır.
Amacımız paslanmaz sektöründe tedarik zinciri halkalarından biri olmak, saygınlık, devamlılık ve güveni sağlamaktır.

Misyon


En değerli paydaşlarımız olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde önde gelen tedarik halkasından biri olmak.

Sertifikalarımız